Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, örgütüyle Bingöl’de bir araya geldi.

Bingöl Yeni TV / BİNGÖL (İGFA) –AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri il toplantıları kapsamında Bingöl’de partililerle bir araya geldi.

AK Parti Teşkilatı’nın sadece seçimden seçim kazanan, sadece seçime yakın dönemlerde vatandaşla temas kurmaya çalışan örgütler olmadığının altını çizen İleri, “Biz her zaman sahadayız, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Seçimlere yaklaştığımız bu dönemde enerjimizin farklı olduğunu görüyoruz.Millet 2023 seçimleri kritik ve önemlidir.” Cumhurbaşkanımızın liderliğinde” dedi.

Söz konusu seçimlerin çok değerli temelleri attıkları Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesinde kritik rol oynadığına dikkati çeken, “Hepinizin bildiği gibi dünyada çeşitli zorluklarla karşı karşıyayız. kuzeyimizde savaş, dünyayı kısa sürede etkisi altına alan bir savaş, bir pandemi oldu, içinden geçtiğimiz süreçte bir yandan küresel anlamda gıda krizleri konuşuluyor, diğer yandan da küresel anlamda gıda krizleri konuşuluyor. güç krizleridir. Ancak bunun da ötesinde tüm dünyayı etkileyen söz konusudur. Tüm bu sınavlara rağmen Türkiye bu düşünceli süreçte ekonomisini ve ihracatını artırarak yoluna devam etmektedir.

6’lı masaya ve ana muhalefete de yüklenen Ileleri yaptığı konuşmada, “Türkiye’de bulamadıkları vizyonu maalesef yabancı danışmanlarla bulmaya çalışıyorlar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu