Haber

Kafeteryada bomba gibi patlayan cep telefonu paniğe neden oldu

Kafeteryada bomba gibi patlayan cep telefonu paniğe neden oldu… O anlar kameraya yansıdı

Bomba gibi patlayan cep telefonu kameralara yansıdı

ARTVİN – Artvin’in Hopa ilçesinde bir kafeteryada müşterilerin oturduğu masada patlayan cep telefonu iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, ilçede faaliyet gösteren bir kafeteryada meydana geldi. Bir grup üniversite öğrencisi garsondan sipariş verirken masanın üzerindeki cep telefonu bomba gibi patladı. Patlama sesi ve dumanların çıkmasıyla kısa süreli panik yaşandı. İşletme sahibi Özgen Akbıyık masaya gelerek patlayan cep telefonunu pencereden dışarı atarak olayın büyümesini engelledi. Cep telefonu patlayan üniversite öğrencisi kaygısından gözyaşlarını tutamazken, arkadaşları da ona sarılıp teselli etti.

İşletme sahibi Özgen Akbıyık, yaşananları anlatarak, “Olay günü 6 üniversite öğrencisi oturup kendi aralarında sohbet ediyorlardı. Çalışanımız siparişi alırken silah veya silah sesi gibi bir ses duydum. El bombası. Arkamı döndüm ve çok fazla duman çıkıyordu. Dumanı dışarı çıkarmak için kapıyı açtım.” “Alevler büyüyordu, telefonu attım. Gençler için kötü oldu, onları teselli ettik ve gönderdik” dedi.

Yaşananlar iş yeri kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu