Haber

Yeni şarkısı ‘Howl’ ile gündem yaratan Hadise, Eski Eşi Mehmet Dinçerler’le İlgili Soruya Sert Yanıt Verdi!

Galatasaray Üniversitesi öğrencilerinin 2022 yılının en başarılı isimlerini belirlediği ‘EN 2022 Ödülleri’ dün akşam sahiplerini buldu. Hadise ‘en iyi kadın şarkıcı’ ödülünün de sahibi oldu. Yeni müziği “Feryat”ı yayınlayan Hadise, törenin ardından soruları yanıtladı. Hadise, eski eşi Mehmet Dinçerler’e sorulduğunda fena patladı…

Biliyorsunuz sessiz sedasız nikah masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanmıştı.

Ayrılığın ardından her iki tarafın da kendi yoluna baktığı bu süreçte çeşitli argümanlar da ortaya atıldı.

Şimdi gelelim asıl meselemize… Galatasaray Üniversitesi öğrencilerinin 2022 yılının en başarılı isimlerini belirlediği “EN 2022 Ödülleri” önceki akşam sahiplerini buldu. Hadise ‘en iyi kadın şarkıcı’ ödülünün de sahibi oldu.

Yeni müziği “Feryat”ı yayınlayan Hadise, törenin ardından soruları yanıtladı.

“Eşiniz Mehmet Dinçerler, ‘Her seferinde kıyıya vurmaktan bıktım, bağırmak istedim’ şarkısındaki sözler için deniz kenarından fotoğraf paylaştı. Buna ne diyeceksiniz?” sorusu soruldu.

Hadise ise “Kapanmış bir konunun gündemde olması benim için ilginç. Benim yorum yapacağım bir konu değil. Kimse Hadise üzerinden prim yapmasın” dedi.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara göz atın!

eynesilajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu